QUADY

  Chcemy państwu zaoferować możliwość bezpiecznej jazdy quadem ,po specjalnie przygotowanym torze .

Quady są odpowiednio przygotowane, mają regulowaną indywidualnie prędkość tak, aby mogły nimi kierować dzieci a także dorośli.

Ze względu na to, że posiadamy różne quady nie ma limitu wieku który ograniczyłby skorzystanie z przejechania się quadem.

Każdy kierowca quada zanim ruszy przechodzi odpowiednie przeszkolenie z zakresu jego obsługi .

Gdy już wytłumaczymy dziecku wszystkie zasady obsługi quada i bezpieczeństwa to przechodzimy do działania, ale tylko wtedy gdy wiemy że dziecko wszystko rozumie , a najczęściej widzimy to w oczach dzieci. Obsługa toru zadba o to by każdy uczestnik otrzymał odpowiedni kask (bez kasku nie jeździmy!!! ) bezpieczeństwo jest naszym priorytetem . Jednak żadne zakazy, nakazy, zalecenia czy prośby nie sprawią, że jazda quadem stanie się dla dzieci w 100% bezpieczna.

Zawsze w czasie gdy jeździ dziecko , obsługa toru pilnuje porządku i przestrzegania zasad które każdy uczestnik otrzymał przy instruktarzu. Jazda quadem to dobra zabawa dla całej rodziny na każdą pogodę ,można ciekawie spędzić wolny czas razem ze swoimi pociechami . Rodzice mogą obserwować swoje dzieci podczas jazdy zza ogrodzenia lub razem z dziećmi cieszyć się jazdą na quadzie .

Zapraszamy również grupy zorganizowane: kolonie, obozy itp. (możliwość negocjacji cen).

Mamy doświadczenie w obsługiwaniu grup nawet 100 osobowych .

W przypadku chęci zarezerwowania toru dla większej ilości dzieci , typu kolonia czy tym podobne, prosimy o kontakt przynajmniej z parudniowym wyprzedzeniem .

W razie potrzeby istnieje możliwość wypisania rachunku za jazdę quadami .

Zapraszamy na tor do Trzęsacza. Gwarantujemy dobrą zabawę. Czynne w sezonie letnim od 15go czerwca do 31go sierpnia w godzinach od 10 do 21.

IMG_1737.JPG
IMG_1737.JPG

DSC_0602.JPG
DSC_0602.JPG

DSC_0326.JPG
DSC_0326.JPG

IMG_1737.JPG
IMG_1737.JPG

1/13