Buggy

  Chcemy państwu zaoferować możliwość bezpiecznej jazdy buggy po specjalnie przygotowanym torze .

Buggy są odpowiednio przygotowane, mają regulowaną indywidualnie prędkość tak, aby mogły nimi kierować dzieci a także dorośli.

Ze względu na to, że posiadamy różne buggy nie ma limitu wieku który ograniczyłby skorzystanie z przejechania się pojazdem.

Każdy kierowca  zanim ruszy przechodzi odpowiednie przeszkolenie z zakresu jego obsługi .

Gdy już wytłumaczymy dziecku wszystkie zasady obsługi buggy i bezpieczeństwa to przechodzimy do działania, ale tylko wtedy gdy wiemy że dziecko wszystko rozumie , a najczęściej widzimy to w oczach dzieci. Obsługa toru zadba o to by każdy uczestnik otrzymał odpowiedni kask (bez kasku nie jeździmy!!! ) bezpieczeństwo jest naszym priorytetem . Jednak żadne zakazy, nakazy, zalecenia czy prośby nie sprawią, że jazda buggy stanie się dla dzieci w 100% bezpieczna.

Zawsze w czasie gdy jeździ dziecko , obsługa toru pilnuje porządku i przestrzegania zasad które każdy uczestnik otrzymał przy instruktarzu. Prosimy zapoznać się z regulaminem udostępnionym na miejscu. Jazda buggy to dobra zabawa dla całej rodziny na każdą pogodę ,można ciekawie spędzić wolny czas razem ze swoimi pociechami . Rodzice mogą obserwować swoje dzieci podczas jazdy zza ogrodzenia lub razem z dziećmi cieszyć się jazdą. .

Zapraszamy również grupy zorganizowane: kolonie, obozy itp. (możliwość negocjacji cen).

Mamy doświadczenie w obsługiwaniu grup nawet 100 osobowych .

W przypadku chęci zarezerwowania toru dla większej ilości dzieci , typu kolonia czy tym podobne, prosimy o kontakt przynajmniej z parudniowym wyprzedzeniem .

W razie potrzeby istnieje możliwość wystawienia rachunku .

Zapraszamy na tor do Trzęsacza. Gwarantujemy dobrą zabawę. Czynne w sezonie letnim od 15go czerwca do 31go sierpnia w godzinach od 9 do 21.